Serwetka dusty pink muślinowa
Najedź na zdjęcie, żeby powiększyć

Serwetka dusty pink muślinowa

Oceń produkt

Kolor dusty pink to delikatna i stonowana barwa dla wysublimowanych Par Młodych ceniących sobie styl Glamoure i klasykę w eleganckim wydaniu. Wynajem serwetek dusty pink to dobry pomysł aby nadać swojemu przyjęciu nieco oryginalności. Najlepiej komponuje się do krzeseł bez pokrowców, krzeseł drewnianych, bankietowych lub  z klasycznymi krzesłami Chiavari stworzy ciepły i przyjazny klimat. Wynajem różowych serwet jest gwarantem mnogości aranżacji, do których wykorzystać można przeróżne dekoracje weselne i dodatki ślubne. Serwetka dusty pink to również pole do popisu dla florystów, którzy ze spokojnym sercem mogą realizować pomysły rodzące się w ich głowie. Lubiana przez fotografów stonowana barwa serwetek dusty pink w połączeniu z kwiatami takimi jak: białe tulipany, eustoma, ostróżka, biała lilia to gwarancja niepowtarzalnych ujęć.
Dostępne warianty:
Czyszczenie
4

Specyfikacja

Materiał Muślin
Wymiar 47 cm x 47 cm
Plamoodporność NIE

Opis

Szukasz serwetek w innych kolorach niż stricte śnieżnobiałe dosyć powszechne na wszelkiego rodzaju uroczystościach?? Chcesz sprawić aby wystrój Twojego przyjęcia został na długo w pamięci gości? Masz swój ulubiony kolor i chcesz aby był to motyw przewodni Twojego ślubu i wesela?? Czy podobają Ci się stylizacje w odcieniu stonowanego koloru dusty pink?

Oferujemy: serwetki weselne w kolorze dusty pink.

Serwetki mają wymiar 47 cm x 47 cm

Kolor dusty pink to delikatna i stonowana barwa dla wysublimowanych Par Młodych ceniących sobie styl Glamoure i klasykę w eleganckim wydaniu. Wynajem serwetek dusty pink to dobry pomysł aby nadać swojemu przyjęciu nieco oryginalności. Najlepiej komponuje się do krzeseł bez pokrowców, krzeseł drewnianych, bankietowych lub  z klasycznymi krzesłami Chiavari stworzy ciepły i przyjazny klimat. Wynajem serwet dusty pink jest gwarantem mnogości aranżacji, do których wykorzystać można przeróżne dekoracje weselne i dodatki ślubne.

Serwetka w kolorze dusty pink to również pole do popisu dla florystów, którzy ze spokojnym sercem mogą realizować pomysły rodzące się w ich głowie. Lubiana przez fotografów stonowana barwa w połączeniu z kwiatami takimi jak: białe tulipany, eustoma, ostróżka, biała lilia to gwarancja niepowtarzalnych ujęć.

Koszt wynajmu serwetki wynosi 3,50 zł/szt

W cenę wynajmu wliczone jest pranie.

x2.jpg
x1.jpg

Wysyłka:

Do kosztów wynajmu doliczane są koszty wysyłki w zależności od ilości.

Serwetki dostarczane są do klienta najpóźniej na dzień przed terminem wynajmu. W przypadku przyjęć organizowanych w inny dzień niż sobota – termin zwrotu ustalany jest indywidualnie.

Do kosztów wynajmu doliczany jest koszt wysyłki w zależności od ilości

Cennik przesyłki kurierskiej w obie strony:

do 100 szt – 40 zł

100 – 200 szt – 60 zł

powyżej 200 szt – ceny ustalane indywidualnie

Serwetki wysyłane są na terenie całego kraju kurierem. Dostarczane są najpóźniej w przeddzień wynajmu a odbierane od klienta w kolejny dzień roboczy po terminie wynajmu.

W przypadku wynajmu w terminie innym niż sobota – termin zwrotu ustalany jest indywidualnie.

Kontakt celem poznania szczegółów pod numerem:

600-638-786

lub pod adresem mailowym:

  kontakt@dekoracje-slubne.pl

Warunki wynajmu:

- NIE jest pobierana kaucja

-wypożyczalnia działa na terenie całej Polski 

- na Państwa życzenie wysyłamy asortyment w dowolne miejsce

-przy rezerwacji asortymentu podpisujemy umowę, która jest gwarancją terminu (umowę otrzymują Państwo mailem w ciągu 3 dni od momentu rezerwacji)

-po podpisaniu umowy prosimy o wpłacenie zadatku w kwocie zgodniej z zapisem w umowie

-pozostałą należność wpłacają Państwo do 5 dni po terminie wynajmu

-wynajmowany asortyment otrzymują Państwo najpóźniej w dzień poprzedzający uroczystość

-zwrot (nadanie) asortymentu w pierwszy dzień roboczy po uroczystości (w przypadku przyjęć odbywających się w inny dzień niż sobota – termin zwrotu ustalany jest indywidualnie)

-koszty wysyłki i zwrotu leżą po stronie klienta

-możliwy odbiór osobisty w miejscowości Trzciana k. Bochni

-asortyment otrzymują Państwo czysty, wyprasowany – przygotowany do użycia

- zwracany towar oddają Państwo bez konieczności jego prania

-zniszczony towar lub jego brak to koszt 10 zł/szt.

Produkty powiązane

Produkty z kategorii Obrusy

Produkt dodany poprawnie do Twojego Zapytania.

Oceń

0/5
Ilość ocen:
5 0
4 0
3 0
2 0
1 0
Dodaj opinię