Ścianka weselna
Najedź na zdjęcie, żeby powiększyć

Ścianka weselna

Oceń produkt

Stół prezydialny jest jednym z najważniejszych i przykuwających uwagę punktów na przyjęciu weselnym. Warto pomyśleć zatem o wzbogaceniu najważniejszego stolika na weselu o tło, które doda mu niepowtarzalnego charakteru i wyglądu tym samym sprawiając, że Nowożeńcy poczują się na sali w centrum uwagi. Masz w planach organizację ślubu i wesela ? Zastanawiasz się jakie tło wybrać na Twoje wesele? Która ścianka będzie pasować do wystroju wnętrza? Jakie dodatkowe dekoracje wynająć? Chcesz wypożyczyć dodatki weselne? Oferujemy wynajem tła weselnego w postaci pikowanej ścianki Glamoure za stołem Nowożeńców. Nasza ścianka będzie idealną dekoracją nowoczesnych wnętrz sal bankietowych, sprawdzając się również w typowych salach weselnych. To dekoracja dla Par ceniących sobie elegancję,wyjątkowość i nietuzinkowy styl. Pikowaną ściankę tło można zaaranżować na kilka sposobów dopełniając jej elegancki wygląd personalizowanymi inicjałami Nowożeńców lub napisami „Mąż" i „Żona". Uroku oraz elegancji doda również święcąca listwa Led usytuowana u dołu ścianki.
Cena na zapytanie

Specyfikacja

Tworzywo Sklejka
Materiał poszycia skóra
wysokość 2,5m
Szerokość 1 panelu 1,2m
szerokość podstawy 40 cm
Kolor Biały

Opis

Pikowana ścianka Glamour

Stół prezydialny jest jednym z najważniejszych i przykuwających uwagę punktów na przyjęciu weselnym. Warto pomyśleć zatem o wzbogaceniu najważniejszego stolika na weselu o tło, które doda mu niepowtarzalnego charakteru i wyglądu tym samym sprawiając, że Nowożeńcy poczują się na sali w centrum uwagi.

Masz w planach organizację ślubu i wesela ? Zastanawiasz się jakie tło wybrać na Twoje wesele? Która ścianka będzie pasować do wystroju wnętrza? Jakie dodatkowe dekoracje wynająć? Chcesz wypożyczyć dodatki weselne? 

Oferujemy wynajem tła weselnego w postaci pikowanej ścianki Glamoure za stołem Nowożeńców. Nasza ścianka będzie idealną dekoracją nowoczesnych wnętrz sal bankietowych, sprawdzając się również w typowych salach weselnych. To dekoracja dla Par ceniących sobie elegancję, wyjątkowość i nietuzinkowy styl. Pikowaną ściankę tło można zaaranżować na kilka sposobów dopełniając jej elegancki wygląd personalizowanymi inicjałami Nowożeńców lub napisami „Mąż" i „Żona". Uroku oraz elegancji doda również święcąca listwa Led usytuowana u dołu ścianki. 

Usługę wynajmu ścianki świadczymy na terenie województw: Małopolska, Śląsk, Podkarpacie, Świętokrzyskie, między innymi w miastach: Kraków, Rzeszów, Tarnów, Kielce, Katowice, Nowy Sącz, Bochnia, Brzesko.

Kontakt celem poznania szczegółów pod numerem: 

600-638-786

lub pod adresem mailowym:

kontakt@dekoracje-slubne.pl

scianka-weselna.jpg
scianka-weselna-C8410F.jpg

Warunki wynajmu:

- NIE jest pobierana kaucja

- ściankę dowozimy na terenie woj. małopolskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego, śląskiego. W inne miejsca ścianki nie dowozimy, ani nie wysyłamy.

- przy rezerwacji asortymentu podpisujemy umowę, która jest gwarancją terminu (umowę otrzymują Państwo mailem w ciągu 3 dni od momentu rezerwacji)

- po podpisaniu umowy należy wpłacić zadatek w kwocie zgodniej z zapisem w umowie

- pozostałą należność wpłacają Państwo do 5 dni po terminie wynajmu

- ścianka dostarczana jest na miejsce wynajmu najpóźniej w dniu wesela do godziny 12.00

- ścianka odbierana jest z miejsca wynajmu w drugi dzień po terminie wynajmu lub później

- koszty transportu leżą po stronie klienta

- możliwy odbiór osobisty w miejscowości Trzciana k. Bochni

- zwracany towar musi być w stanie niezmienionym (czysty, nie zniszczony)

- ewentualne zniszczenia doliczane są do kosztów wynajmu w kwocie uzależnionej od ich stopnia

Ścianka pokryta jest białą skórą wraz z dodatkami w postaci przezroczystych kryształków.

W ofercie dostępne 4 panele, każdy o wymiarze ( 1,2 m szerokości i 2,5 metra wysokości)

Koszt wynajmu wynosi 200 zł/panel + koszt transportu i montażu w zależności od odległości.

Przy wynajmie co najmniej 2 paneli w zestawie są już inicjały w ramkach z możliwością personalizacji lub napisy „mąż" i „żona" w różnych kolorach, a także podświetlenie ścianki listwą LED.

W przypadku indywidualnej koncepcji aranżacji ścianki istnieje możliwość wynajmu paneli bez dodatków oraz podkreślenia charakteru ścianki swoimi pomysłami.

Produkty powiązane

Produkty z kategorii Litery weselne

Produkt dodany poprawnie do Twojego Zapytania.

Oceń

4,3/5
Ilość ocen: 7
5 3
4 3
3 1
2 0
1 0
Dodaj opinię
Ania
2020-08-13
Super! Polecam!
Ewa
2020-08-13
Może być.
Monika
2020-08-13
Elegancka ścianka!
Tomasz
2020-08-13
Super Ścianka!
Kamil
2020-08-11
Jestem na TAK!
Marek
2020-08-11
Super!
Janusz
2020-08-11
Polecam!