Geometryczny kwietnik złoty
Najedź na zdjęcie, żeby powiększyć

Geometryczny kwietnik złoty

Oceń produkt

Szukasz dekoracji weselnych? Zastanawiasz się jak udekorować i zaaranżować stół weselny? Twój zakład florystyczny nie posiada stojaków na kwiaty? Podobają Ci się złote stojaki? Chcesz kupić złote stojaki i świeczniki? Nasz oferta obejmuje sprzedaż stojaków i świeczników ślubnych i weselnych. Złote stojaki sprawdzą się zarówno na stołach okrągłych jak i prostokątnych. Nie będą kłopotliwe w komunikacji między gośćmi ze względu na ich wysokość, która jest optymalna. Prestiż złotego koloru gwarantuje dopasowanie do każdego koloru obrusów. Szczególnie pięknie komponuje się z granatowym obrusem lub odcieniami zieleni i czerni.
160

Specyfikacja

wysokość 64 cm
średnica podstawy 14cm
średnica czaszy 14 cm
waga 1 kg

Opis

Fot: Wave Brand
Fot: Wave Brand
Fot: Wave Brand
Fot: Wave Brand

Szukasz dekoracji weselnych? Zastanawiasz się jak udekorować i zaaranżować stół weselny? Twój zakład florystyczny nie posiada stojaków na kwiaty? Podobają Ci się złote geometryczne kwietniki? Chcesz kupić złote stojaki i świeczniki?  

Nasz oferta obejmuje sprzedaż kwietników i świeczników ślubnych i weselnych. Złote stojaki geometryczne  sprawdzą się zarówno na stołach okrągłych jak i prostokątnych. Nie będą kłopotliwe w komunikacji między gośćmi ze względu na ich wysokość, która jest optymalna. Prestiż złotego koloru gwarantuje dopasowanie do każdego koloru obrusów. Szczególnie pięknie komponuje się z granatowym obrusem lub odcieniami zieleni i czerni.

Parametry: 

wysokość: 64 cm 

szerokość: 14 cm 

Koszt zakupu wynosi 160 zł/szt

Do kosztów wynajmu doliczany jest koszt wysyłki.

Kwietniki wysyłane są na terenie całego kraju kurierem. 

Kontakt celem poznania szczegółów pod numerem :  600-638-786   lub pod adresem mailowym: kontakt@dekoracje-slubne.pl

Fot: Wave Brand
Fot: Wave Brand
Fot: Wave Brand
Fot: Wave Brand

Produkty z kategorii Kwietniki

Produkt dodany poprawnie do Twojego Zapytania.

Oceń

0/5
Ilość ocen:
5 0
4 0
3 0
2 0
1 0
Dodaj opinię