Świecznik złoty
Najedź na zdjęcie, żeby powiększyć

Świecznik złoty

Oceń produkt

Szukasz dekoracji weselnych? Zastanawiasz się jak udekorować i zaaranżować stół weselny? Twój zakład florystyczny nie posiada świeczników? Podobają Ci się złote świeczniki? Chcesz kupić złote świeczniki? Nasz oferta obejmuje sprzedaż świeczników ślubnych i weselnych. Złote świeczniki sprawdzą się zarówno na stołach okrągłych jak i prostokątnych. Nie będą kłopotliwe w komunikacji między gośćmi ze względu na ich wysokość, która jest optymalna. Prestiż złotego koloru gwarantuje dopasowanie do każdego koloru obrusów. Szczególnie pięknie komponuje się z granatowym obrusem lub odcieniami zieleni i czerni.
110

Specyfikacja

wysokość 30cm
średnica podstawy 10 cm
średnica czaszy 14 cm

Opis

Szukasz dekoracji weselnych? Zastanawiasz się jak udekorować i zaaranżować stół weselny? Twój zakład florystyczny nie posiada świeczników? Podobają Ci się złote świeczniki? Chcesz kupić złote świeczniki?

Nasza oferta obejmuje sprzedaż świeczników ślubnych i weselnych. Złote świeczniki sprawdzą się zarówno na stołach okrągłych jak i prostokątnych. Nie będą kłopotliwe w komunikacji między gośćmi ze względu na ich wysokość, która jest optymalna. Prestiż złotego koloru gwarantuje dopasowanie do każdego koloru obrusów. Szczególnie pięknie komponuje się z granatowym obrusem lub odcieniami zieleni i czerni.

Parametry:

wysokość: 30 cm

średnica podstawy: 10 cm

średnica czaszy: 14 cm

Koszt wynajmu wynosi 110 zł/szt

Do kosztów wynajmu doliczany jest koszt wysyłki w zależności od ilości .

Świeczniki wysyłane są na terenie całego kraju kurierem. Kontakt celem poznania szczegółów pod numerem:  600-638-786  lub pod adresem mailowym: kontakt@dekoracje-slubne.pl

uploads/świecznik-złoty/img8855.jpg
uploads/świecznik-złoty/img8886.jpg

Produkty z kategorii Świeczniki

Produkt dodany poprawnie do Twojego Zapytania.

Oceń

0/5
Ilość ocen:
5 0
4 0
3 0
2 0
1 0
Dodaj opinię