Świecznik srebrny
Najedź na zdjęcie, żeby powiększyć

Świecznik srebrny

Oceń produkt

Szukasz dekoracji weselnych? Zastanawiasz się jak udekorować i zaaranżować stół weselny? Twój zakład florystyczny nie posiada świeczników? Podobają Ci się srebrne świeczniki? Chcesz kupić świeczniki? Nasz oferta obejmuje sprzedaż świeczników ślubnych i weselnych. Srebrne świeczniki sprawdzą się zarówno na stołach okrągłych jak i prostokątnych. Nie będą kłopotliwe w komunikacji między gośćmi ze względu na ich wysokość, która jest optymalna. Prestiż srebrnego koloru gwarantuje dopasowanie do każdego koloru obrusów. Szczególnie pięknie komponuje się z granatowym obrusem lub odcieniami zieleni i czerni, bieli i szarości.
110

Specyfikacja

średnica czaszy 10 cm
średnica podstawy 10 cm
wysokość 30cm

Opis

Szukasz dekoracji weselnych? Zastanawiasz się jak udekorować i zaaranżować stół weselny? Twój zakład florystyczny nie posiada świeczników? Podobają Ci się złote świeczniki? Chcesz kupić srebrne świeczniki?

 

Nasz oferta obejmuje sprzedaż świeczników ślubnych i weselnych. Srebrne świeczniki sprawdzą się zarówno na stołach okrągłych jak i prostokątnych. Nie będą kłopotliwe w komunikacji między gośćmi ze względu na ich wysokość, która jest optymalna. Prestiż srebrnego koloru gwarantuje dopasowanie do każdego koloru obrusów. Szczególnie pięknie komponuje się z granatowym obrusem lub odcieniami zieleni i czerni.

Parametry:

wysokość: 30 cm

średnica podstawy: 10 cm

średnica czaszy: 14 cm

Koszt zakupu wynosi 110 zł/szt

Do kosztów wynajmu doliczany jest koszt wysyłki w zależności od ilości

Świeczniki wysyłane są na terenie całego kraju kurierem. 

Kontakt celem poznania szczegółów pod numerem:   600-638-786   lub pod adresem mailowym: kontakt@dekoracje-slubne.pl

Fot: Wave Brand
Fot: Wave Brand
Fot: Wave Brand
Fot: Wave Brand

Produkty z kategorii Świeczniki

Produkt dodany poprawnie do Twojego Zapytania.

Oceń

0/5
Ilość ocen:
5 0
4 0
3 0
2 0
1 0
Dodaj opinię