Świecznik złoty klasyczny
Najedź na zdjęcie, żeby powiększyć

Świecznik złoty klasyczny

Oceń produkt

Szukasz dekoracji weselnych? Zastanawiasz się jak udekorować i zaaranżować stół weselny? Twój zakład florystyczny nie posiada świeczników? Podobają Ci się złote świeczniki? Chcesz kupić złote świeczniki? Nasz oferta obejmuje sprzedaż świeczników ślubnych i weselnych. Złote świeczniki sprawdzą się zarówno na stołach okrągłych jak i prostokątnych. Nie będą kłopotliwe w komunikacji między gośćmi ze względu na ich wysokość, która jest optymalna. Prestiż złotego koloru gwarantuje dopasowanie do każdego koloru obrusów. Szczególnie pięknie komponuje się z granatowym obrusem lub odcieniami zieleni i czerni, a także pastelowym różem i bielą.
Dostępne warianty:
Wysokość świecznika
110

Specyfikacja

Tworzywo Metal
Kolor Złoty
wysokość 27 cm niższy , 33 cm wyższy
średnica podstawy 11 cm
średnica czaszy 12 cm
średnica miejsca na świecę 6 cm

Opis

Szukasz dekoracji weselnych? Zastanawiasz się jak udekorować i zaaranżować stół weselny? Twój zakład florystyczny nie posiada świeczników? Podobają Ci się złote świeczniki? Chcesz kupić złote świeczniki? 

Nasza oferta obejmuje sprzedaż  świeczników ślubnych i weselnych. Złote świeczniki sprawdzą się zarówno na stołach okrągłych jak i prostokątnych. Nie będą kłopotliwe w komunikacji między gośćmi ze względu na ich wysokość, która jest optymalna. Prestiż złotego koloru gwarantuje dopasowanie do każdego koloru obrusów. Szczególnie pięknie komponuje się z granatowym obrusem lub odcieniami zieleni i czerni a także bardzo modnego w tym sezonie pastelowego różu.

Koszt zakupu wynosi 110 zł/szt , 220 zł/komplet 2 świeczników
Do kosztów wynajmu doliczany jest koszt wysyłki w zależności od ilości
Ceny wysyłki: 
do 10 szt – 20 zł
11 – 20 szt – 40 zł
powyżej 20 szt – ceny ustalane indywidualnie
Świeczniki wysyłane są na terenie całego kraju kurierem. 
Kontakt celem poznania szczegółów pod numerem:
600-638-786
lub pod adresem mailowym:

Produkty powiązane

Produkty z kategorii Kwietniki

Produkt dodany poprawnie do Twojego Zapytania.

Oceń

0/5
Ilość ocen:
5 0
4 0
3 0
2 0
1 0
Dodaj opinię