Strusie pióra czarne
Najedź na zdjęcie, żeby powiększyć

Strusie pióra czarne

Oceń produkt

STRUSIE PIÓRA Szukasz alternatywy dla żywych kwiatów na swoje wesele, przyjęcie ? Chcesz zaskoczyć swoich gości niestandardowym wystrojem ? Strusie pióra sprawdzą się tutaj idealnie ! To trend który królował w latach 20-tych a teraz przeżywa swoją drugą młodość. Dekoracje w tym stylu z pewnością każdego zaskoczą i wprawią w zachwyt. Oferujemy: Strusie pióra 1 kompozycja składa się z 30 szt piór. Strusie pióra to niekonwencjonalny i fantazyjny wystrój. Pary Młode które decydują się na ich wybór z pewnością będą zaskoczone ich niebywałą elegancją i luksusem. Uwielbiane przez miłośników stylu retro i szalonych imprez Jay'a Gatsby'ego a także nieodłączny element w stylizacjach glamoure. Są lekkie i naturalne oraz bardzo fotogeniczne. Poza tym są bardzo uniwersalne, sprawdzają się również w stylizacjach retro oraz klasycznych. Jeśli decydujesz się na inny kolor obrusu niż biały strusie pióra będą współgrać prawie z każdym kolorem. Dodatkowo są gęste, długie i w pięknym ciepłym białym kolorze. * w podaną cenę nie wlicza się kwietnik.
120

Specyfikacja

Tworzywo Naturalne
Kontakt z żywnością NIE
Łatwopalność TAK
Wymiar 45-55 cm

Opis

Szukasz alternatywy dla żywych kwiatów na swoje wesele, przyjęcie ?

Chcesz zaskoczyć swoich gości niestandardowym wystrojem ?

Strusie pióra sprawdzą się tutaj idealnie ! To trend który królował w latach 20-tych a teraz przeżywa swoją drugą młodość. Dekoracja w tym stylu z pewnością każdego zaskoczy i wprawi w zachwyt.

Oferujemy: Strusie pióra
1 kompozycja składa się z 30 szt piór.
Strusie pióra to niekonwencjonalny i fantazyjny wystrój. Pary Młode które decydują się na ich wybór z pewnością będą zaskoczone ich niebywałą elegancją i luksusem. Uwielbiane przez miłośników stylu retro i szalonych imprez Jay'a Gatsby'ego a także nieodłączny element w stylizacjach boho. Są lekkie i naturalne oraz bardzo fotogeniczne. Poza tym są bardzo uniwersalne, sprawdzają się również w stylizacjach retro oraz glamour. Jeśli decydujesz się na inny kolor obrusu niż biały strusie pióra będą współgrać prawie z każdym kolorem. Dodatkowo są gęste, długie i w pięknym ciepłym białym kolorze. 
Koszt wynajmu jednej kompozycji wynosi 120 zł/szt.
* w powyższą cenę nie wlicza się kwietnik.
Kompozycja do stworzenia we własnym zakresie.
Gąbka florystyczna w której należy umieścić pióra a także plastelina florystyczna oraz plastikowy pinholder zostają wysłane  GRATIS !   
Istnieje możliwość wynajęcia również kwietnika na pióra za dodatkową opłatą. Kliknij w link poniżej: 
1675171565914.jpeg
1675171565904.jpeg

Wysyłka:

Do kosztów wynajmu doliczane są koszty wysyłki.

Strusie pióra dostarczane są do klienta najpóźniej na dzień przed terminem wynajmu.

Cennik przesyłki kurierskiej w obie strony :     60 zł 

Strusie pióra wysyłane są na terenie całego kraju kurierem. Dostarczane są najpóźniej w przeddzień wynajmu a odbierane od klienta w kolejny dzień roboczy po terminie wynajmu.

W przypadku wynajmu w terminie innym niż sobota – termin zwrotu ustalany jest indywidualnie.  

Kontakt celem poznania szczegółów pod numerem: 

    600-638-786

adres email: kontakt@dekoracje-slubne.pl

Produkty powiązane

Produkty z kategorii Obrusy

Produkt dodany poprawnie do Twojego Zapytania.

Oceń

0/5
Ilość ocen:
5 0
4 0
3 0
2 0
1 0
Dodaj opinię