Ciężki dym
Najedź na zdjęcie, żeby powiększyć

Ciężki dym

Oceń produkt

Pierwszy taniec to nieodzowny i bardzo ważny element każdego balu weselnego. Jest traktowany bardzo wyjątkowo, przygotowywany i ćwiczony tygodniami, by efekt finalny mógł wprawić w zachwyt nie tylko nowożeńców ale i zaproszonych gości.
Cena na zapytanie

Opis

Chcesz podczas pierwszego tańca czuć się jak w bezkresnych obłokach ? Pragniesz by ten wyjątkowy moment był idealny, nie tylko pod względem kroków ale i dodatkowego efektu wizualnego ? Ciężki dym zdecydowanie sprosta Twoim oczekiwaniom !

uploads/Ciężki--dym/ciezki-dym.jpg

Czym jest ciężki dym ?

Ciężki dym na wesele to para powstała w wyniku reakcji suchego lodu (CO2) z gorącą wodą. Dym z dobrej maszyny unosi się nisko przy podłożu, jest bezwonny i nie uruchamia czujników dymu. Nie stwarza zagrożenia i nie jest niebezpieczny dla uczestników imprezy.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze ciężkiego dymu ?

Dobra jakość "chmury" to gwarancja pożądanego efektu finalnego. Nie trudno znaleźć oferty, które swoją ceną mocno przyciągają i wzbudzają zainteresowanie. Należy jednak pamiętać, że tylko profesjonalna maszyna ma możliwość stworzenia gęstego, odpowiednio długo utrzymującego się dymu bez unoszenia i szybkiego rozproszenia.

Produkty powiązane

Produkty z kategorii Dekoracje ślubne

Produkt dodany poprawnie do Twojego Zapytania.

Oceń

0/5
Ilość ocen:
5 0
4 0
3 0
2 0
1 0
Dodaj opinię